Понеділок, 21.09.2020, 20:01
Вітаю Вас Гість | RSS

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №46 с.ЛАЗІРКИ

Форма входу
Годинник

ЗНО

ДПА у формі зно з української мови ВІДБУЛАСЯ: АНАЛІЗ ТА РЕЗУЛЬТАТИ

Ось і завершився довгий марафон з падготовки та проведення державної підсумкової атестації з української мови у формі ЗНО. Місяці підготовки, пробне ЗНО, виконання аналогічних тестів -  усе було спрямовано на отримання якомога вищого балу. 30 випускників ПТУ № 46 с. Лазірки Оржицького району Полтавської області складали в цьому році ДПА з української мови. Однак випускники зареєструвалися і на інші предмети:

- англійська мова - 2 учні;

- історія України - 7 учнів;

- фізика - 2 учні.

Учням та педагогам ми задали питання:

1. Що найважче було у процесі підготовки до ДПА з українськї мови у формі ЗНО?

Катерина:

- Найважче для мене -  написати твір. Бракує знань текстів. Огляд творів не замінить їх прочитання. А читати я, на жаль, не люблю.

Анатолій Вікторович:

- Забезпечити моральну готовність учнів та їх батьків до здачі ДПА у формі ЗНО.

2. Що б ви побажали наступним випускникам?

Влад:

- Складати пробне ЗНО. І вчити матеріал з першого класу, бо пізніше заповнити "прогалини" майже неможливо.

Надія Олександрівна:

- Завчасно визначатися з подальшим навчанням, аби спрямувати всі зусилля на вдосконалення знань з необхідного предмету.

Державну підсумкову атестацію зукраїнської мови у формі ЗНО склаи всі випускники.

 

 

ДПА У ФОРМІ ЗНО

У 2018 році як оцінки за ДПА для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (наказ Міністерства освіти і науки України від 31 липня 2017 року № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»):

1) українська мова і література (українська мова);

2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника;

3) навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька, мови, біологія, географія, фізика, хімія).

Звертаємо увагу, що для проходження ДПА можна обрати й математику, й історію України.

У разі проходження ДПА у формі ЗНО з іноземної мови, випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які вивчали цю іноземну мову:

  • на рівні стандарту або академічному рівні, отримують оцінку за державну підсумкову атестацію за результатами виконання завдань 1–32 і 49–59 (43 завдання);
  • на профільному рівні, отримують оцінку за державну підсумкову атестацію за результатами виконання усіх завдань тесту (59 завдань).

Також у 2018 році ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури (українська мова) проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Як оцінки за ДПА буде зараховано результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи або частини з них (залежно від навчального предмета).

Роз’яснення Міністерства освіти і науки України щодо проведення державної підсумкової атестації в закладах загальної середньої освіти за посиланням.

_______________

У 2008–2009 роках результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 1–12 балів було зараховано випускникам загальноосвітніх навчальних закладів (далі – випускники) як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Починаючи з 2015 року, результати зовнішнього незалежного оцінювання для випускників знову зараховують як оцінки за ДПА.

У 2015 році як оцінку за ДПА випускники могли зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (частина з української мови). У 2016 році – з двох навчальних предметів: української мови і літератури та математики або історії України (за вибором учасника).

У 2017 році як оцінки за ДПА зараховували результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів: українська мова і література (частина з української мови); математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття); навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, російська, французька, мови, біологія, географія, фізика, хімія).

 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2018

МАТЕМАТИКА 22 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА 24 травня

ІСПАНСЬКА МОВА 29 травня

НІМЕЦЬКА МОВА 29 травня

ФРАНЦУЗЬКА МОВА 29 травня

АНГЛІЙСЬКА МОВА 01 червня

БІОЛОГІЯ 04 червня

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 06 червня

ГЕОГРАФІЯ 08 червня

ФІЗИКА 11 червня

ХІМІЯ13 червня

 

 

Календар
Пошук

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz