Понеділок, 10.08.2020, 16:56
Вітаю Вас Гість | RSS

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №46 с.ЛАЗІРКИ

Форма входу
Годинник

Учням

2017-2018 н.р.

Залізниця – це небезпечно!

(за матеріалами бесіди з учнями інженера з ОП ПТУ № 46 с. Лазірки Оржицького району Кіндрицького Вадима Борисовича)

       Протягом останнього року значно зріс рівень невиробничого травматизму на залізниці. Жахливо те, що серед постраждалих та загиблих кожен десятий – у віці до 16 років. Більшість осіб травмуються на станціях та перегонах через ходіння по рейках в місцях, для цього не призначених, перехід залізниці під потягом, перехід залізниці в необладнаних місцях, через контакти з металевими дротами заземлення, що йдуть від опори до рельса тощо.

Важливо пам’ятати, що залізничний транспорт – це зона підвищеної небезпеки, тому гарантією збереження життя і здоров’я являється сумлінне дотримання правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Досвідчені залізничники кажуть, що всі правила та інструкції на залізничному транспорті написані кров’ю. Про це свідчить і сумна статистика травмування дітей на залізниці.

Згідно Правилам безпеки громадян нак залізничноиму транспорті України, забороняється залазити на дах вагонів, підніматися на опори електрифікованих ліній, торкатися до металевих проводів заземлення, наближатится до електропроводів, що лежать на землі, ближче, ніж на 10 метрів.

Якщо людина опиняється на даху поїзда, існує 3 варіанти розвитку подій:

  1. Людина згорає заживо;
  2. Відбувається травмування електричним током (численні опіки, травми від падіння з висоти понад 5 метрів);
  3. В окремих випадках може пощастити й нічого не трапитися. Але викладені в Інтернет фото та відео спонукають до повторення «подвгів» не тільки героя, але й інших підлітків.

Чи готові ви нести відповідальність за життя (смерть) іншої людини?

Дорогі діти та підлітки!

Дотримуйтеся правил безпеки на залізничному транспорті! Не піддавайте своє життя небезпеці, оберігайте себе і своїх друзів від нещасних випадків.

(повну версію матеріалів читайте ТУТ)

 

 

 

Адміністрація училища

Календар
Пошук

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz