Середа, 12.08.2020, 10:47
Вітаю Вас Гість | RSS

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №46 с.ЛАЗІРКИ

Форма входу
Годинник

Правовиховна

Роль національної символіки у патріотичному вихованні.

В гуртожитку вихователями щомісяця плануються та проводяться правовиховні заходи . Учні, схильні до правопорушень, знаходяться на особливому контролі, з ними постійно проводиться індивідуальна робота. В гуртожитку працює Рада профілактики правопорушень.

В приорітеті роботи гуртожитку - національно - патріотичне виховання. Оформлені куточки з національною символікою та збереженням національної колористики. Учні не тільки вивчають теоретичні матеріали, а й активно впроваджують їх у життя під час відкритих виховних заходів, флеш-мобів, зустрічей тощо.

Символи України 

НАЦІОНАЛЬНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ

 

Основи правознавства у виховній роботі гуртожитку

Жити у суспільстві і бути вільним від нього неможливо. Саме тому усім членам суспільства слід дотримуватися законів та норм моралі. Первинне ознайомлення учнів зі зводом законів - кодексом - системно відбувається під час виховного процесу в гуртожитку. Після тематичних бесід, які проводили з вихованцями гуртожитку заступник директора з навчально - виховної роботи Гришко О.В., вихователі Симоненко С.Ю. та Якушенко О.З., силами вихованців було оформлено Куточок "Кримінальний та адміністративний кодекс України", Інформаційний стенд "Конституція - основний Закон України", Стенд: "Права дитини".

 

Куточок  "Кримінальний та адміністративний кодекс України"

 

Інформаційний стенд "Конституція - основний Закон України"

 

Стенд: "Права дитини"

 

Індивідуальна бесіда: Кримінальна відповідальність неповнолітніх

 

Календар
Пошук

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz