Середа, 12.08.2020, 09:41
Вітаю Вас Гість | RSS

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №46 с.ЛАЗІРКИ

Форма входу
Годинник

Бібліотека

 

В жовтні місяці 2019 року в  бібліотеці училища була проведена інформаційна година « Людина починається з добра »

МетаФормувати в учнів почуття доброти, любові до навколишніх людей, допомогти усвідомити, що чуйного, доброзичливого ставлення потребують не лише люди, а й весь оточуючий світ; розвивати потребу робити добро, не чекати винагороди. Виховувати в учнів доброту, порядність, бажання підтримувати ближнього у скрутну хвилину.

  

 

 

21 листопада 2019 року в ПТУ № 46 с. Лазірки Оржицького району Полтавської обл. було проведено заходи до Дня Гідності та Свободи України. Так в училищній бібліотеці відбулася презентація Книги памяті полеглих за Україну у 2014 – 2019 р.

   

 

6 березня 2020 року в бібліотеці училища відбулася книжкова виставка присвячена Дню народження

Т. Г. Шевченка – українського поета, художника, мислителя.

В читальному залі був організований тематичний перегляд літератури "Кобзареве слово - вічне!"

Проведені бібліотечні заходи посприяли розширенню знань користувачів про життя і творчість Тараса Шевченка.

 

В травні місяці проведена передплата періодичних видань на ІІ півріччя 2020 року.

В умовах сучасності інформаційні технології посідають чільне місце в усіх сферах життя, в тому числі в бібліотечній справі. Однак слід зазначити, що важко применшити роль друкованих видань в роботі бібліотеки. Саме тому в нашому навчальному закладі приділяється значна увага формуванню бібліотечних фондів. Однією із складових цього процесу є передплата на періодичні видання, які користуються популярністю серед учнів та працівників училища.

 

 

 

2018 - 2019 н.р.

 

Обласна декада бібліотек

під гаслом: «Бібліотека – центр творчого розвитку учнів» (до 100-річчя від дня народження                                В. О. Сухомлинського).

З 1.10. по 10.10.2018 р. в ПТУ №46 с. Лазірки Оржицького району  була проведена Декада бібліотеки під гаслом:

«Бібліотека – центр творчого розвитку учнів» (до 100-річчя від дня народження  В. О. Сухомлинського).

 

Мета: Сприяти реалізації основних пріоритетів освітньої реформи, зокрема формуванню покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства. Формувати життєві компетентності учнів, сприяти гармонійному розвитку особистості, а також популяризації серед учнів літератури з питань розвитку творчих здібностей.

Основним завданням декади є розширення кругозору учнів, формування гуманістичного світогляду, кращих особистісних якостей, виховання любові до читання, досконалого художнього смаку.

В рамках Декади було проведено багато цікавих та змістовних заходів.

Круглий стіл «Бібліотека ЗП(ПТ)О – центр творчого розвитку учнів» Мета заходу: Сприяти реалізації основних пріоритетів освітньої реформи, зокрема формуванню покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства. Формувати життєві компетентності учнів, сприяти гармонійному розвитку особистості, а також популяризації серед учнів літератури з питань розвитку творчих здібностей.

Було оформлено книжкову виставку «Великий Педагог, великий Добротворець», присвячену діяльності В. О. Сухомлинського. Матеріали виставки висвітлюють факти про його життя і діяльність, застосування ідей В. О. Сухомлинського в освіті сьогодення.

Виховна година «В. О. Сухомлинський -  учитель добра і любові» дала можливість учням ознайомитися із життям та творчістю вченого-педагога, викликала інтерес до його постаті, бажання більше знати, звертатися до думок і життєвих принципів                 В. О. Сухомлинського, а також виховувати доброту, любов та повагу до рідних, друзів, своєї Вітчизни, народу, його історії.

Бесіда «Творча особистість – майбутнє нації» Мета: заохочення учнів до моральних пошуків, до роздумів, що таке громадське виховання; усвідомлення того, що за чистоту душі потрібно боротися; формування відповідальності за свої вчинки, за долю народу, Батьківщини; розвиток інтересу до творчості українських письменників.

Учні брали участь в обговоренні педагогічної спадщини Василя Олександровича Сухомлинського, усвідомлюючи, що це - цілюще джерело людської мудрості, любові, золоті розсипи цінних педагогічних думок, спостережень, порад. 

І ми, українці, повинні пишатися, що Україна народила такого видатного педагога світового значення.

 

        

Під час бібліографічного огляду літератури біля книжкової виставки «Великий Педагог, великий Добротворець».

 

    

Під час «Круглого столу»

 

 

Під час інформаційної години

 

 

 

Декада бібліотеки

під гаслом: «Бібліотека – центр творчого розвитку учнів» (до 100-річчя від дня народження                                В. О. Сухомлинського).

План заходів

бібліотеки ПТУ №46 с. Лазірки Оржицького району в рамках обласної декади бібліотек ЗП(ПТ)О

(з 1.10. по 10.10.2018 р.)

 

Заступник директора з НВих Р ­­­­­­­­­­­­­­_____________ О. В. Гришко

01.10.2018 – День відкритих дверей бібліотеки;

  • Мандрівка до книжкової країни;

02.10.2018 – Круглий стіл «Бібліотека ЗП(ПТ)О – центр творчого розвитку учнів;

  • Перегляд презентації «Бібліотечний світ ПТУ №46

 с. Лазірки;

03.10.2018 – Бібліографічний огляд «Василь Сухомлинський – учням»;

04.10.2018 – Бібліотечний урок «Бібліотека – навігатор в океані знань»;

05.10.2018 – Книжкова виставка  «В. О. Сухомлинський -  великий Педагог, великий Добротворець»;

08.10.2018 – Виховна година «В. О. Сухомлинський -  учитель добра і любові»;

09.10.2018 – Бесіда «Творча особистість – майбутнє нації»;

10.10.2018 – Інформаційна година «Людина починається з добра»;

Бібліотекар ________________ Р.І. Візір

 

 

 

 

2017 - 2018 н.р.

 

 

В травні місяці проведена передплата періодичних видань на ІІ півріччя 2018 року.

В умовах сучасності інформаційні технології посідають чільне місце в усіх сферах життя, в тому числі в бібліотечній справі. Однак слід зазначити, що важко применшити роль друкованих видань в роботі бібліотеки. Саме тому в нашому навчальному закладі приділяється значна увага формуванню бібліотечних фондів. Однією із складових цього процесу є передплата на періодичні видання, які користуються популярністю серед учнів та працівників училища.

 

  Періодична преса

 

11.05.2018 року було проведене родинне свято «Безсмертний образ матері моєї»

13 травня 2018 року українське суспільство святкує родинне свято - День Матері.

В бібліотеці нашого навчального закладу до цієї дати було приурочено цикл різноманітних масових заходів, які уславлюють матір та родину.

«Безсмертний образ матері моєї» – під такою назвою 11травня поточного року пройшла бібліотечна зустріч - літературна подорож у нашій бібліотеці.

Учні мали змогу дізнатися  про історію та традиції святкування Дня Матері в Україні та європейських країнах та переглянути тематичну виставку «Величне і прекрасне слово - Мати!». З вступним словом до учасників заходу звернулася бібліотекар Візір Р. І.,закликавши присутніх любити своїх матерів, берегти та шанувати, бо мама – це найдорожче, що є в житті!

Під час проведення родинного свята

З метою вшанування мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас, і вічної скорботи за тими, хто віддав своє життя за свободу Вітчизни, в нашій бібліотеці 4 травня 2018 року була проведена тематична виставка «Нам подвиги Ваші забути неможна!»

 

Книжкова виставка

6 квітня 2018 року в бібліотеці була проведена інформаційна виставка «Всесвітній день здоров'я»

Основним завданням виставки було усвідомлення учнями необхідності зміцнення фізичного,  психологічного і соціального здоров’я, розвитку культури здоров’я.

Під час проведення інформаційної виставки

Під час проведення інформаційної виставки

19 березня 2018 року в бібліотеці проведено літературну годину на тему  «Поезія – це завжди неповторність», присвячену 87-річчю з дня народження української літератора Ліни Костенко»

Метою було ознайомити учнів з творчістю Л. Костенко; розвивати вміння відчувати і розуміти ліризм літературних творів; формувати духовність сучасної нації; виховувати патріотизм як невід’ємну складову особистості інтелігентної людини.

 

Під час проведення літературної години

9 листопада2017 року в бібліотеці училища була проведена книжкова виставка «День української писемності та мови»

Метою виставки було: розкрити лексичне багатство української мови, яка належить до найрозвиненіших мов світу; формувати в учнів бережливе ставлення до рідної мови.

 

 

Книжкова виставка

 

Обласна декада бібліотек ПТНЗ під гаслом

«Бібліотека – за здоровий спосіб життя.»

З 29.09 по 8.10.2017 р. в ПТУ – 46 с. Лазірки була проведена Декада бібліотеки під гаслом:

«Бібліотека – за здоровий спосіб життя.»

 

Мета:сприяти реалізації основних пріоритетів сучасної освітньої системи в Україні, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.

 

Основним завданням декади є усвідомлення учнівською молоддю необхідності зміцнення фізичного, психічного і соціального здоров’я, розвитку культури здоров’я.

 

В рамках Декади було проведено багато цікавих та змістовних заходів.

Круглий стіл «Здоров’я – вічна мрія людства» Мета заходу: Розвивати в учнів мотивацію здорового способу життя. Допомогти учням усвідомити,які принципи лежать в основі здорового способу життя.  Виховувати в учнів почуття відповідальності за своє здоров'я та здоров'я нації. 

Був проведений конкурс-вікторина: «Що я знаю про здоровий спосіб життя» Учні мали змогу поглибити знання про здоровий спосіб життя; сформувати уявлення про репродуктивне здоров’я;

Учні училища відвідали книжкові та інформаційні виставки: присвячені профілактиці алкоголізму, тютюнопалінню:

  • «Здоров’я або цигарка?»

  • «Вороги юності та краси»

Виставка - бібліо фреш «Здоровий спосіб життя: Модно! Престижно! Корисно!» дала можливість учням зрозуміти, що однією з найбільших цінностей людини є її здоров’я; розвивала бажання вести здоровий спосіб життя.

Учні з радістю брали участь у обговоренні, стосовно здоров'я, активно цікавилась літературою по даній темі і, звісно, брала книги додому, аби ознайомитись та почитати детальніше.        

 

 

Під час «круглого столу»

 

 

Під час «конкурсу-вікторини»

 

 

 

Під час «конкурсу-вікторини»

 

 

 

Під час виставки – «бібліо фреш»

 

 

 

Інформаційна виставка

 

 

 

План заходів

бібліотеки ПТУ – 46 с. Лазірки Оржицького району

 в рамках обласної декади бібліотек професійно – технічних навчальних закладів.

 (З 29.09. по 8.10.2017р.)

 

Заступник директора по Н.Вих.Р_________ О. В. Гришко

 

Мета:сприяти реалізації основних пріоритетів сучасної освітньої системи в Україні, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.

Основним завданням декади є усвідомлення учнівською молоддю необхідності зміцнення фізичного, психічного і соціального здоров’я, розвитку культури здоров’я.

29.09.2017 – День відкритих дверей бібліотеки;

  • « Мандрівка до книжкової країни»

  • Інформаційна виставка: «30 вересня - Всеукраїнський  день бібліотек»

02.10.2017- Круглий стіл «Здоров’я – вічна мрія людства»

03.10.2017 - Конкурс-вікторина: «Що я знаю про здоровий спосіб життя»

04.10-05.10.2017 - Тематичні виставки, присвячені профілактиці алкоголізму, тютюнопалінню:

  • «Здоров’я або цигарка?

Календар
Пошук

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz